نحوه دریافت تتر USDT در لجر
نحوه دریافت تتر USDT در لجر

نحوه دریافت تتر USDT در لجر

چطور در لجر تتر USDT دریافت کنیم؟

تتر (Tether) با واحد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال با قیمت ثابت یک دلار است. در واقع تتر (Tether) یا همان دلار دیجیتالی یکی از استیبل کوین‌های مورد علاقه افراد حاضر در حوزه ارزهای دیجیتال است که بصورت توکن بوده و شبکه مستقل از خود ندارد.

تتر USDT بر روی چند شبکه می باشد :   شبکه اتریوم یا ERC-20 ،  شبکه ترون  یا TRC-20 ، شبکه Omni ، و شبکه EOS . که در حال حاضر لجر از شبکه ERC-20 و TRC-20 پشتیبانی می کند و شما می توانید تترها را بر روی این دو شبکه در لجر ذخیره کنید.

 

توضیح آنکه در حال حاضر تتر شبکه ترونی TRC-20 فی انتقالی بسیار کمتر و سرعت انتقال بیشتری دارد.

شما کافی است برای دریافت تتر شبکه ERC-20 همان آدرس کیف پول اتریوم ETH خود در لجر و برای دریافت تترشبکه TRC-20 همان آدرس کیف پول ترون TRX خود در لجر را داشته باشید و به این آدرس ها تترهای خود را ارسال کنید .توجه داشته باشید برای اینکه اکانت شما فعال شود و در آینده نیز بتوانید  تتر USDT خود را از لجر ارسال کنید برای بحث کارمزد این تراکنش ها نیازبه مقداراندکی رمزارز اتریوم ETH روی شبکه ERC-20 و یا رمزارز ترون TRX روی شبکه TRC-20 نیاز دارید. توجه کنید پس از ارسال تتر در شبکه  ERC-20 ، تتر شما زیر مجموعه ارز اتریوم ETH در لجر لایو به شما نمایش داده می شود، همچنین پس از ارسال تتر در شبکه TRC-20 ، تتر شما زیر مجموعه ارز ترون TRX در لجر لایو به شما نمایش داده می شود.

تماس با ما

آدرس آدرس 1 : تهران، جردن، خیابان تندیس، پلاک 34، واحد 6
آدرس آدرس 2  : تهران، میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری ، خیابان ابن سینا
 
تلفن تلفن واحد فروش : 26230198
پاسخگویی ساعات پاسخگویی : روزهای غیرتعطیل از 9 صبح الی 17 عصر
 امکان مراجعه حضوری نیست حتما برای مراجعه حضوری از قبل هماهنگ بفرمایید
telegram 32 جهت پشتیبانی فنی تنها در تلگرام پیام دهید .

ما را دنبال کنید

کانال تلگرام
اینستاگرام 
کانال آپارات 
 
تمامی حقوق مادی و معنوی برای ارز مدرن محفوظ می باشد.

طراحی سایت : ایران مدرن

image01