آموزش خرید و مدیریت سولانا Solana در لجر لایو

نکات مهم

سولانا، یکی از پروتکل‌های پیشگام از نظر ارزش بازار، بهره وری و جامعه کاربری به لجر لایو ملحق شده که اپلیکیشنی جامع برای مدیریت دارایی‌های دیجیتال است.

حالا می‌توانید سولانا (SOL) را به صورت امن از طریق لجر لایو خرید و فروش و ارسال کرده و در عین حال امنیت کلیدهای خصوصی خودتان را به لطف امنیت بی بدیل لجر نانو X و نانو S حفظ کنید. همچنین می‌توانید کوین‌های SOL را از طریق اپلیکیشن MoonPay که در قسمت Buy از لجر لایو موجود است بخرید.

سولانا یکی از برترین بلاک‌چین‌های جهان محسوب می‌شود. سولانا با فراهم کردن قابلیت مقیاس پذیری پیش بینی پذیر به توسعه دهندگان امکان می‌دهد که برای طولانی مدت محصول بسازند بدون اینکه امنیت یا ترکیب پذیری محصولاتشان دچار مخاطره شود.

همه می‌توانند در لجر لایو اپلیکیشن بسازند، کوین‌های خودشان را به لجر لایو منتقل کنند و آن را در اختیار جامعه‌ای وسیع تر قرار دهند.

یکی از برترین بلاک‌چین‌های جهان در دسترس همه کاربران

سولانا یکی از پروتکل‌های بلاک‌چین لایه 1 است که به لطف سرعت بسیار بالا (زمان بلاک 400 میلی ثانیه) و اکوسیستم وسیع آن که حوزه‌های اقتصاد غیرمتمرکز، توکن‌های تعویض ناپذیر و وب 3 را در برمی‌گیرد توجه زیادی به خود جلب کرده است.

در حال حاضر سولانا با ارزش بازار حدود 30 میلیارد دلار، رتبه هشتم ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد. با توجه به تعداد فالورهای توئیتر این شبکه (یک و نیم میلیون فالور)، این پروژه جامعه‌ای غنی از کاربران و حامیان را در اختیار دارد.

مدیریت و ایمن سازی کوین‌های SOL از طریق اپلیکیشن لجر لایو

اپلیکیشن سولانا از طریق لجر نانو S و لجر نانو X در دسترس قرار گرفته است. حالا می‌توانید کوین‌های SOL را با این والت‌های سخت‌افزاری ایمن سازی کرده و آنها را از طریق لجر لایو خرید، فروش و دریافت کنید. همچنین می‌توانید کوین‌های SOL را با اپلیکیشن MoonPay که در بخش Buy/Sell از لجر لایو موجود است بخرید.

ماهانه بیش از یک و نیم میلیون کاربر در سطح جهان از لجر لایو استفاده می‌کنند. مدیریت توکن‌های SOL از طریق لجر لایو به راحتی قابل انجام است. کافیست:

  1. اپلیکیشن لجر لایو را باز کنید؛
  2. به تب accounts از لجر لایو رفته و یک حساب سولانا بسازید؛
  3. آدرس واریز توکن‌ها را اعتبارسنجی و تأیید کنید.

حالا کوین‌های شما در امنیت کامل خواهند بود و والت سخت‌افزاری به خوبی از آنها حفاظت می‌کند. به گفته Fabrice Dautriat مدیر پلتفرم در لجر "سولانا از نظر تکنولوژی و اکوسیستم یک پروتکل فوق العاده است. برای کاربران لجر این یک فرصت منحصربفرد است تا همزمان با بهره مندی از امکانات امنیتی لجر، یکی از برترین کوین‌های جهان را معامله کنند."

Dan Albert مدیر اجرایی بنیاد سولانا می‌گوید: "از اینکه قابلیت پشتیبانی از سولانا به لجر لایو اضافه شده بسیار خرسندیم. با راحت تر شدن امکان اجرای تراکنش از طریق والت سخت‌افزاری حالا کاربران بیشتری از سولانا به روشی امن و قوی استفاده می‌کنند."

secv54

این واقعیت یکی از مهم ترین خصوصیات لجر لایو را نشان می‌دهد یعنی اینکه توسعه دهندگان داخلی و خارجی می‌توانند از این محصول قوی استفاده کنند. کد لجر لایو اپن سورس است و اکثر اپلیکیشن‌های دستگاه‌های لجر توسط توسعه دهندگان شخص ثالث طراحی و ثبت شده اند.

یک پورتال مخصوص توسعه دهندگان هم طراحی شده که آنها را در این زمینه راهنمایی می‌کند. این پورتال حاوی دستورالعمل‌های گام به گام از جمله توسعه کد، ابزارها و کدهای نمونه است که با وجود آنها کدنویسی پروژه‌ها برای لجر لایو بسیار راحت تر می‌شود.

سلب مسئولیت: خرید، مبادله، قرض دادن و سایر خدمات اجرای تراکنش توسط شرکای شخص ثالث لجر ارایه شده اند. بنابراین لجر هیچ توصیه یا پیشنهادی درباره استفاده از این سرویس‌های شخص ثالث ارایه نمی‌دهد.

تماس با ما

آدرس آدرس 1 : تهران، جردن، خیابان تندیس، پلاک 34، واحد 6
آدرس آدرس 2  : تهران، میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری ، خیابان ابن سینا
 
تلفن تلفن واحد فروش : 26230198
پاسخگویی ساعات پاسخگویی : روزهای غیرتعطیل از 9 صبح الی 17 عصر
 امکان مراجعه حضوری نیست حتما برای مراجعه حضوری از قبل هماهنگ بفرمایید
telegram 32 جهت پشتیبانی فنی تنها در تلگرام پیام دهید .

ما را دنبال کنید

کانال تلگرام
اینستاگرام 
کانال آپارات 
 
تمامی حقوق مادی و معنوی برای ارز مدرن محفوظ می باشد.

طراحی سایت : ایران مدرن

image01